£Od 10,00 GBP/h+prowizja

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka od zaraz na myjni samochodowej w Bristolu

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2023 00:14

Od zaraz firma z Bristolu poszukuje kandydatów do fizycznej pracy w Anglii na myjni samochodowej. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z mieszkaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bristol UK

Zarobki: 10,00 GBP/h brutto + prowizja od umytego auta + napiwki

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz wrzesień 2023

Umowa: umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania:

  • Wykonywanie czynności związanych z myciem samochodów, w tym mycie, suszenie, odkurzanie i polerowanie.
  • Obsługa urządzeń i środków czystości zgodnie z wytycznymi pracodawcy.
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług mycia samochodów.
  • Przygotowanie aut do sprzedaży.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka angielskiego.
  • Chęć do pracy fizycznej i gotowość do podejmowania wyzwań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie nabyte w myjni samochodowych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz na myjni samochodowej w Bristolu, Wielka Brytania.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę na miejscu (odpłatnie 50 GBP/tydzień).
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,00 GBP/h brutto, z możliwością dodatkowych zarobków poprzez prowizję od umytych aut oraz napiwki.
  • Umowę na okres próbny trwający 3 miesiące, z możliwością przedłużenia.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie w procesie adaptacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim lub polskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: Myjnia Bristol 09/2023.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 85064e50ef500294