£7,55-8,55/h

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą Bedford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2017 19:16

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie odzieżowym. Oferta z Bedford z możliwością zorganizowania odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Bedford, Anglia, dokładny adres, to: Sainsburys TU Bedford Distrubution Centre Marsh Leys Cottages, 9AA, Woburn Rd, Bedford MK43

Pensja: w zależności od zmiany, czyli poranna 7,75 GBP/h, popołudniowa – 8,15 GBP/h praz nocą 8,55 GBP/h

Obowiązki:

  • zbiór towarów na podstawie zamówienia

Oczekiwania:

  • zabranie ze sobą własnych butów ochronnych z twardym noskiem (jest też opcja zakupienia ich na miejscu w cenie ok. 25-35 GBP)

Oferujemy:

  • odzież ochronna w postaci czapki, rękawiczek oraz kamizelki, zorganizowana na miejscu bezpłatnie
  • czasem możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • praca 7,5 godziny na dzień plus 30 minut nieodpłatnej przerwy
  • stałe godziny pracy w przypadku chęci zmiany należy napisać pismo do kierownictwa
  • w każdy piątek wypłata wynagrodzenia na konto pracownicze przelewem
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania – prosimy o jak najwcześniejszą informację dotyczącą przylotu abyśmy mogli zareagować i zorganizować odpłatne lokum
  • możliwość odpłatnego odbioru z lotniska Londyn Luton
  • wsparcie koordynatora

Uwaga! Rejestracja pracownika rozpoczyna się codziennie o 10 rano w firmie – konieczne jest wcześniejsze umówienie się w innym wypadku osoba nie zostanie wpuszczona na teren firmy. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy każdy przechodzi 5 godzinne, płatne szkolenie (zawsze w czwartki o 15)

Aplikacja:
Więcej informacji oraz aplikacja możliwa jest pod poniższym adresem:

  • kontakt: bedfordpraca@gmail.com
  • Telefon: 00447523660080

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-w-anglii-3831511.html

ID ogłoszenia: 66359abc2a542c8a