£do 720/tydzień

Oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.B – kuriera przy rozwożeniu paczek Romford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Romford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 20:38

Aktualnie poszukujemy kierowcy kat.B do podjęcia zatrudnienia w Romford na stanowisku kuriera. Ogłoszenie pracy w Anglii w firmie kurierskiej przy rozwożeniu paczek.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B

Lokalizacja: rejon Romford, Anglia

Wynagrodzenie: atrakcyjne stawki nawet do 720 GBP na tydzień

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku kierowcy samochodu dostawczego przy rozwożeniu przesyłek na zlecenie firmy kurierskiej
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami
  • terminowe dostarczanie przesyłek
  • dbanie o auto służbowe oraz powierzone paczki

Oczekiwania:

  • minimum 21 lat
  • niewymagane doświadczenie
  • praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu w ruchu angielskim
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • konieczność posiadania aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • pracę po 8 do 9 godzin dziennie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • agata@uk-solutions.co

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-278h2l/

ID ogłoszenia: 9485a11c4d789906

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.B – kuriera przy rozwożeniu paczek Romford”

  1. Robert borowski na 11 marca 2018 @ 14:53

    Witam jestem zainteresowany praca jako kurjer ostatnie dwa lata pracowalem w firmie kurjerskiej parcelforce mam 42 lata brytyjskie prawojazdy bez punktow karnych mum numer tel 07341870071