£6.80-7.20/h

Oferta pracy w Anglii na produkcji dań gotowych od zaraz bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące okres próbny z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 maja 2016 18:00

Od zaraz zatrudnimy mężczyzn na produkcję azjatyckich dań gotowych w Londynie. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na przyjaznych oraz uczciwych warunkach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja zatrudnienia: Colliers Wood, Londyn, UK.

Stawka godzinowa: 6.80-7.20 GBP za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie składników potraw;
  • prace produkcyjne;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • sprzątanie po zmianie;
  • praca odbywa się w godzinach: 8.00 – 17.30.

Wymagania:

  • oferta jest skierowana do mężczyzn;
  • doświadczenie na produkcji żywności mile widziane;
  • duża sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy zgodnej z zasadami BHP;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • zaletą będą ważne badania sanepidu;
  • mile widziana znajomość języka, jednak nie jest ona wymagana.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • regularne godziny pracy;
  • początkowo umowa na 3 miesiące próbne, następnie przedłużenie na stałe;
  • składki oraz ubezpieczenia;
  • płatny urlop;
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres mailowy:

admin@kimsfood.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1024566

ID ogłoszenia: 631572a07c3c740e