£10,81 na godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz na magazynie artykułów spożywczych, Salisbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 27 lipca 2022 00:05

Zatrudnienie w Salisbury dla dyspozycyjnych magazynierów ze znajomością języka angielskiego. Aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie artykułów spożywczych jako picker/packer.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: okolice Salisbury.

Wynagrodzenie: 10,81 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie spożywczym – stanowisko picker/packer;
  • dostarczanie produktów z punktu A do punktu B w krótkim czasie;
  • zadaniem pracownika będzie pikowanie oraz pakowanie;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym podnoszeniem produktów z palet;
  • stosowanie zasad BHP;
  • przechowywanie oraz rozmieszczanie towarów na magazynie.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dokładność;
  • punktualność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy, gdyż jest to część normalnego grafiku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • ukończone przynajmniej 18 lat.

Oferujemy:

  • pracę przez 5 dni w tygodniu z opcją otrzymania kontraktu po przepracowaniu 12 tygodni;
  • pracę na zmianie porannej i popołudniowej;
  • możliwość wypracowania nadgodzin, które są płatne 16,22 GBP na godz.;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: alina@mploystaff.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 01722 322 022

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-magazynie-darmowy-transport-z-southampton_i112620

ID ogłoszenia: 25562e16b9f30d19