£6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu jedzenia bez doświadczenia Feltham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 maja 2015 22:56

Firma cateringowa z Feltham poszukuje pakowaczy do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu jedzenia. Pracodawca wymaga od pracowników podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Feltham
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Liczba stanowisk: 25

Zadania:
Zadania związane są z pakowaniem jedzenia w firmie cateringowej.

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób zamieszkały w pobliżu miejsca zatrudnienia
– posiadanie numeru NIN
– podstawy języka angielskiego
– referencje z poprzednich stanowisk będą mile widziane
– elastyczność godzinowa
– możliwość podjęcia pracy zmianowej
– posiadanie ważnego dokumentu tożsamości

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– pomoc w pierwszych dniach
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie dla 25 osób

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego wysyłając sms na numer: 07714247283 w treści należy podać kilka informacji o sobie (imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, lista firm, w których się pracowało przez ostatnie 5 la).

Źródło: http://londynek.net/jobs/PRODUKCJA+W+FIRMIE+CATERINGOWEJ+kolo+hatton+cross+Londyn+Zach.+FELTHAM+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=909851

ID ogłoszenia: 2605563749d35b43