£do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach marchwi na farmie Rainford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rainford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 14 czerwca 2015 17:54

Farma z Rainford poszukuje pracowników sezonowych do pracy w Anglii przy zbiorach marchwi. Oferta dla Polaków do segregowania warzyw bez doświadczenia. Pracownik musi znać język angielski na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Anglia, Rainford
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się na farmie i polega na zabiorach marchwi. Pracownik będzie również zajmować się segregacją warzyw.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– doświadczenie przy zbiorach warzyw będzie mile widziane
– zdolność obsługiwania komputera
– angielski na poziomie komunikatywnym
– możliwość pracowania po 8 godzin dziennie
– chęć podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– najlepszym pracownikom zapewniamy stałe zatrudnienie
– zdobycie nowego doświadczenia
– oferujemy pracę sezonową
– pracę po 8 godzin dziennie
– zatrudnienie odbywa się w różnych godzinach pomiędzy 6:00 a 23:00

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy: peter@career-makers.co.uk bądź przesłanie jednego smsa na numer: 07940290565 w obu przypadkach należy wpisać treść: farm-rain

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2404el/

ID ogłoszenia: 201557d9d51c8c2a