£do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu leków od zaraz Stockport

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stockport
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 czerwca 2016 22:42

Producent ze Stockport od zaraz przyjmie nowych pracowników do pakowania leków. Anglia praca dla osób sumiennych, uczciwych, energicznych oraz nastawionych na cel.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie leków według określonych standardów;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • kontrola jakości opakowań;
  • kierownik może zlecać również inne zadania;
  • praca odbywa się na jedną zmianę – 8.45-17.30.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu;
  • energiczność, pracowitość;
  • własne buty ochronne oraz kamizelka odblaskowa;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • uczciwe podejście do pracy;
  • nastawienie na cel;
  • predyspozycje do pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy;
  • szkolenie wprowadzające;
  • wysokie zarobki;
  • stałe godziny pracy;
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz;
  • nieskomplikowane zadania.

Aplikacje:
Należy wysłać SMS-a pod numer telefonu 07940290565 o treści “ham” – oddzwonimy w celu ustalenia dalszych szczegółów. Można kontaktować się również mailowo: peter@career-makers.co.uk.

Źródło: http://www.career-makers.co.uk

ID ogłoszenia: 487575ef59c12861