£Od 12,00 GBP/h

Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Anglii od zaraz bez języka przy kwiatach szklarnia Exeter

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2024 00:19
  • Wygasa: 16 dni

Z darmowym mieszkaniem od zaraz sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Exeter UK przy kwiatach – pielęgnacja i ścinanie. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: okolice Exeter

Czas trwania umowy: do końca czerwca 2024

Wynagrodzenie: od 12,00 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac w szklarni związanych z pielęgnacją kwiatów, takich jak orchidee, róże, hortensje i tulipany.
  • Odpowiedzialność za przycinanie, podlewania, nawożenia, cięcia oraz pakowania kwiatów.

Wymagania:

  • Wysoka sprawność fizyczna.
  • Zdyscyplinowanie i gotowość do wykonywania poleceń przełożonych.
  • Dostępność od zaraz do końca czerwca 2024.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie do końca czerwca.
  • Umowę na czas określony.
  • Możliwość zatrudnienia w Anglii bez konieczności posługiwania się językiem angielskim.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w budynku znajdującym się niedaleko szklarni (ok. 800 m).

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy e-mail aplikacji z tytułem:

„Exeter praca przy kwiatach 04/24″

e-mail: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 372661ec79d9ccad