£11,55 na godz.

Pakowanie koszy prezentowych od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka Shaftesbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shaftesbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia 2022
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2022 00:08

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Shaftesbury bez znajomości języka przy pakowaniu luksusowych koszy prezentowych. Pracodawca daje możliwość brania nadgodzin za dodatkową stawkę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Shaftesbury.

Wynagrodzenie: 11,55 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie koszy prezentowych;
  • przygotowywanie produktów do zapakowania;
  • pracownik będzie przyklejał naklejki i wiązał wstążki ozdobne na koszach;
  • do obowiązków będzie należało zawijanie produktów w folię bąbelkową;
  • umieszczanie produktów na paletach i transportowanie tych palet na wózku;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • rozpakowywanie koszy prezentowych.

Wymagania:

  • własny transport, jeżeli nie jest się z Shaftesbury;
  • sprawność manulna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 18.00;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • zatrudnienie od zaraz do grudnia 2022;
  • atrakcyjne warunki finansowe, a nadgodziny płatne 15 GBP na godz.;
  • bezpłatny parking, kawę i herbatę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 01722 322 022

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-przy-pakowaniu-luksusowych-koszy-z-prezentami-11-55h_i112940

ID ogłoszenia: 34162fe4010c4843