£Od 10,00 GBP/h

Praca w Anglii na produkcji batonów od zaraz bez znajomości języka fabryka w Nottingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2023 00:20

Fabryka słodyczy z Nottingham od zaraz poszukuje osób do podjęcia pracy w Anglii na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego będzie możliwe, a doświadczenie zawodowe mile widziane. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: około 10,00 GBP/h brutto (do uzgodnienia)

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie oraz obsługa maszyn służących do produkcji batonów czekoladowych.
Nadzorowanie procesu produkcyjnego i zapewnienie doskonałej jakości produktów.
Prowadzenie kontroli jakości stosowanych surowców i składników produkcyjnych.
Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

Gotowość do wykonywania pracy fizycznej oraz powtarzalnych czynności.
Umiejętność efektywnej współpracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Sumienność oraz szczegółowe podejście do wykonywanych zadań.
Motywacja do rozwoju zawodowego w branży spożywczej.
Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających pracę w zakładzie produkcyjnym.
Gotowość do rozpoczęcia pracy natychmiastowo.

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, początkowo na okres 6 miesięcy, z opcją na stałe zatrudnienie.
Atrakcyjne wynagrodzenie, które może być dostosowane do indywidualnych umiejętności i doświadczenia (rozważymy negocjacje).
Możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (opłaty za zakwaterowanie są odpowiedzialnością pracownika).
Szansa na rozwijanie swojej kariery zawodowej i awans w strukturze firmy.
Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.
Możliwość zatrudnienia w renomowanej firmie działającej w sektorze spożywczym.
Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem oraz wsparcie w procesie adaptacji w Anglii.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2023”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 1264f7804405cb1