£do ustalenia

Praca Anglia w Evesham na magazynie przy pakowaniu owoców bez języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Evesham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca kwietnia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 03:05

Poszukujemy od zaraz magazynierów przy kontrolowaniu jakości owoców oraz ich pakowaniu. Zatrudnienie z Evesham w magazynie bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Evesham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości owoców znajdujących się na magazynie, za ich ważenie, pakowanie i dalszą wysyłkę do klientów.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– chęć podjęcia pracy w systemie nocnym od 18:00 do 6:00 godziny
– możliwość pozostania w Anglii do końca kwietnia
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– punktualność, zaangażowanie
– kandydaci z podstawowym językiem angielskim są mile widziani
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem
– zatrudnienie dla osób zamieszkałych w UK

Oferujemy:
– wprowadzenie w system działania firmy
– pomoc w razie pytań
– pracę bez konieczności znajomości języka urzędowego
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę na zmiany nocne
– dla najlepszych kandydatów możliwość dłuższego zatrudnienia i przejścia na zmiany dziennie
– legalną pracę na angielskich zasadach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2336en/

ID ogłoszenia: 58554d9488911233

2 komentarze na “Praca Anglia w Evesham na magazynie przy pakowaniu owoców bez języka”

  1. Przemek,Ela na 11 lutego 2015 @ 13:24

    Dzien dobry jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą pracy.Prace mozemy podjac od zaraz mieszkamy w anglii.Prosimy o kontakt 07732574291 z góry dziękujemy.

  2. Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Obecnie przebywamy na terenie Anglii, posiadamy NIN i konta bankowe oraz własny transport. Tel. kontaktowy 07424801293 lub 07459719880.Pozdrawiam