£7 GBP/h

Praca Anglia w Londynie dla Polaków przy sprzątaniu domów i biur od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 27 października 2015 02:09

Zatrudnimy od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Anglii. Ogłoszenie z Londynu przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik zajmuje się porządkowaniem zlecanych powierzchni
– należy dokładnie myć podłogi i wycierać kurze, wyrzucać śmieci itp.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy w grupach 2-3 osobowych
– zdolność do pracy na pełny etat
– wytrzymałość fizyczna
– wyjazd do Londynu już w przyszłym tygodniu
– zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– godne reprezentowanie firmy
– uczciwość, punktualność, zaradność

Oferujemy:
– darmowy przelot do Londynu
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– umowę angielską podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
– zatrudnienie na pełny etat
– pracę w grupach
– miejsce do spania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Należy przesłać CV na adres mailowy: s.prokop@jobland.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownica-sprzatajaca-od-zaraz-3036866.html

ID ogłoszenia: 282562ec78e5c29d