£do ustalenia

Praca w Anglii dla kobiet na produkcji elektroniki od zaraz Worcester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Worcester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 października 2015 01:15

Aktualnie zatrudnimy kobiety do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy montowaniu części elektronicznych. Zatrudnienie w Worcester od zaraz dla osób bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Worcester
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie montować części elektroniczne przy taśmie produkcyjnej. Jest to praca siedząca o powtarzalnych ruchach.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– doświadczenie na pozycji Asembler
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– bez problemów zdrowotnych
– zależy nam na kandydatach cierpliwych nadających się do pracy powtarzalnej
– przyjazd własnym samochodem jest konieczny ze względu na brak komunikacji miejskiej w miejscowości zatrudnienia
– możliwość pozostania w Anglii na dłuższy okres
– dla osób zamieszkałych w Wielkiej Brytanii

Oferujemy:
– po 13 tygodniach możliwe jest podpisanie umowy na stałe
– zatrudnienie od godziny 8:00 do 17:00
– możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
– przeszkolenie dla pracowników zaczynających pracę na danym stanowisku
– przyjazną atmosferę
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego po angielsku na maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk można również dzwonić pod numer: 07879643946 w godzinach od 8:30 do 17:00 7 dni w tygodniu.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24d5ke/

ID ogłoszenia: 992561809f013dd6