£7,25 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu bez znajomości języka Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 26 lipca 2014 02:01

Zatrudnimy pracowników fizycznych na magazyn w Birmingham. Oferta pracy w Anglii od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu, załadunku, rozładunku i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Birmingham

Zarobki: 7,25 GBP/h

Obowiązki:

  • Oferta pracy dotyczy stanowiska fizycznego na magazynie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie towarów oraz przygotowanie do wydania lub wysyłki.
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości produktów, paletowanie.
  • Zadania fizyczne jak rozładunek i załadunek.

Oczekiwania:

  • zdolność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane zgłoszenia od studentów

Oferta:

  • praca po 42 h tygodniowo
  • możliwość wypracowania większej ilości godzin
  • dobra stawka godzinowa
  • praca również dla kobiet
  • mile widziane aplikacje w grupach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 63553d23ff9b8e88

9 komentarzy na “Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu bez znajomości języka Birmingham”

  1. jesli jeste w Wielkiej brytani od 7 miesiecy to czy sie kwalifikuje na stanowisko do tej pracy czy tylko dla polakow przebywajacych obecnie na terenie polski?? prosze o szybka odpowiedz

  2. Konrad Dzień na 29 lipca 2014 @ 14:07

    Jestem zainteresowany, lecz wchodząc na link podany w ofercie, wyskakuje komunikat “nie znaleziono oferty”

  3. Jestem zainteresowana ofertą pracy, pracowałam.na produkcji.Pochodzę z polski mam na imię Ewa 42 lata.z poważaniem może państwo przyjmą mnie na próbę .Przebywam w Anglii od tygodnia

  4. Uważajcie na tego pana, to zwykły oszust, który chce wyłudzić pieniądze. Zero zainteresowania tylko kasa kasa kasa.

  5. Wiktoria na 31 lipca 2014 @ 15:32

    Witam
    Obecnie przebywam w Anglir i poszukuję pracy Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt. e-mail: wiktoria.skrodzka@interia.pl

    Pozdrawiam,
    Wiktoria Skrodzka.

  6. Chętnie wezmę tą prace , proszę o kontakt

  7. Jestem zainteresowany ta oferta pracy . Pochodze z Polski w Anglii jestem od 4 tygodni, mieszkam na Erdingtonie i szukam pracy w tej okolicy. Prosze o odp.

  8. Witam
    Jestem zainteresowany pracą. Mam duźe doświadczenie w pracy na magazynach, wózki widłowe każdego typu także wysoki skład. Za dwa tygodnie będe w Birmingham.
    Pozdrawiam

  9. Jestem zainteresowany ta oferta mieszkam w Birmingham.