£8-9 /h brutto

Praca w Anglii od zaraz z podstawowym językiem Londyn sprzątanie hotelu

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 września 2018 22:49

Od zaraz oferujemy pracę w Anglii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie dla sprzączki-pokojówki w Londynie z podstawową znajomością języka angielskiego i zapewnionym dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: sprzątaczka.

Miejsce zatrudnienia: Londyn.

Wynagrodzenie: 8-9 funtów za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie ze standardem;
  • odkurzanie wykładzin i ścieranie kurzy z mebli;
  • sprzątanie i dezynfekcja łazienek;
  • ścielenie łóżek;
  • wykonywanie poleceń kierownika.

Wymagania:

  • poczucie estetyki;
  • pracowitość i dokładność;
  • chęć do pracy;
  • sumienne podejście do zadań;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • angielski dokument tożsamości, wyrobiony numer NIN, adres zamieszkania na terenie UK.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • wypłaty co dwa tygodnie;
  • możliwość awansu;
  • darmowa karta “taste card”;
  • dostęp do Perkbox.

Aplikacje:

Prosimy o wysyłanie CV pod adres kinga@coniferGB.com lub kontakt pod numerem 07519707595.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas oferty – nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Prosimy o dołączenie klauzuli zezwalającej nam wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji. Bez klauzuli nie możemy się z Państwem skontaktować.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/londyn/city-of-london-londyn-ec1/pokojowki-potrzebne-do-pracy-w-londynu-od-zaraz,ad-359600.html

ID ogłoszenia: 2095b8fc73b5c8d0