£do uzgodnienia

Praca w Anglii w transporcie lokalnym dla kierowcy C+E Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 26 lipca 2014 01:51

Firma przewozowa z Birmingham poszukuje pracownika na stanowisko kierowca kat. C+E. Oferta pracy w Anglii w transporcie lokalnym na samochodach ciężarowych

Stanowisko: Kierowca kat. C+E

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Birmingham

Obowiązki:

  • Transport firmowy
  • Przewóz towarów na terenie Wielkiej Brytanii

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. C+E
  • posiadanie ważnej karty kierowcy do tachografu cyfrowego
  • atutem będzie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • duża odpowiedzialność, zmotywowanie

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • praca nie obejmuje bardzo dalekich tras- codziennie pracownicy będą wyjeżdżać i wracać do bazy
  • zapewniony bezpłatny przyjazd do Anglii
  • zamieszkanie zapewnione
  • obowiązkowo szkolenie przed podjęciem pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać wraz z CV na adres: rekrutacja@clarketransport.co.uk

źródło: http://anglia.pgra.pl/oferty/logistyka_1/kierowca-samochodu-ciezarowego_i4658

ID ogłoszenia: 25853d22ed1a639e

1 odpowiedź na “Praca w Anglii w transporcie lokalnym dla kierowcy C+E Birmingham”

  1. grzegorz sawicki na 5 stycznia 2017 @ 16:53

    07727444480 szukam pracy na c+e mam wymagane dokumenty