£6,75 brutto za godzinę

Anglia praca od zaraz przy sprzątaniu biur w Epsom pod Londynem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Epsom
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 12 lutego 2016 18:58

Oferta pracy w Anglii dla osób przy sprzątaniu biur. Zatrudnimy sprzątaczki, sprzątaczy w Epsom koło Londynu z bardzo dobrym wynagrodzeniem oraz możliwością zdobycia doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Miejsce zatrudnienia: Anglia, Epsom.

Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie biur na terenie Epsom koło Londynu;
  • praca odbywa się w grupach 2 lub 3 osobowych, dana grupa sprząta jeden obiekt;
  • wynoszenie śmieci, opróżnianie koszy;
  • wycieranie kurzy z blatów;
  • odkurzanie wykładzin;
  • mycie podłóg;
  • sprzątanie toalet;
  • porządkowanie pomieszczeń socjalnych i sal konferencyjnych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dokładność i schludność;
  • komunikatywność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz.

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat – 40 godzin tygodniowo;
  • zakwaterowanie;
  • praca na stałe;
  • umowa na brytyjskich warunkach;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • pracę w przyjaznym i pomocnym zespole.

Jak kandydować:
Zapraszamy do aplikowania poprzez kliknięcia w przycisk “Aplikuj” na stronie internetowej:

ID ogłoszenia: 77656bde6bdaa520