£6-7 GBP/h

Anglia praca w Kent przy pakowaniu owoców z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kent
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 23:54

Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu owoców takich jak: truskawki, czereśnie czy maliny. Zatrudnienie w Kent dla pakowaczy z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Kent
Wynagrodzenie: 6-7 GBP/h

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie owoców miękkich takich jak: truskawki, maliny i czereśnie.

Wymagania:
– zdolność do podjęcia pracy w Kent
– wyrobienie norm dziennych
– bez problemów ze zdrowiem
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane, ale niekonieczne
– elastyczność godzinowa
– dyspozycyjność, niezawodność, punktualność
– wytrzymałość fizyczna
– zmotywowanie do wykonywania określonych zadań
– chęć podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– możliwość dorobienia
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– szkolenia prowadzające
– pomoc w pierwszych dniach
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy na maila: Majka@go-rg.com bądź goresource@berrygardens.c-o.uk Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem:1622823943.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/maidstone-area-southeast-me17/pakowacz-owocow,ad-256169.html

ID ogłoszenia: 4485664a4c393229