£do 14.000 GBP rocznie

Dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 19:42

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy z kat.B. Praca w Anglii dla Polaków przy rozwożeniu towarów na terenie Londynu. Zatrudniamy jedynie doświadczone osoby.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do 14.000 GBP rocznie

Zadania:
– osoba zatrudniona przewozi towar pod określone adresy
– odbieranie od klientów należności i pokwitowania
– przyjmowanie zwrotów oraz uwag od klientów
– dbanie o zapewnienie jak najwyższej jakości usług

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie jest wymagany
– doświadczenie w prowadzeniu pojazdu do 3,5 ton
– wcześniejsza zatrudnienie na stanowisku kierowca-dostawca jest konieczne
– najchętniej zatrudniamy dobrych kierowców nieposiadających punktów karnych
– dobre zdrowie, siła fizyczna
– zdolność do pracy zespołowej
– osoba otwarta, komunikatywna
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– miłe usposobienie

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie, które w ciągu skali rocznego dochodu wynosi od 12.000 do 14.000 GBP
– prowizje pracownicze
– podpisanie umowy w pełnym wymiarze godzinowym
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/kierowca-kat-b/londyn-wielka-brytania/11782252

ID ogłoszenia: 91355a2852d667e8