£8 GBP/h brutto

Bez języka dam pracę w Anglii na produkcji sosu pomidorowego od zaraz Portsmouth UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: ASAP
  • Przewidywany czas zatrudnienia: maj - wrzesień 2016
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 21:25

Fabryka sosu pomidorowego z Portsmouth UK poszukuje od zaraz 5 pracowników produkcji do pracy w Anglii. Oferta bez znajomości języka przy wsparciu procesów produkcyjnych przy taśmie.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Portsmouth
Zarobki: 8 GBP/h brutto
Liczba wakatów: 5
Start: ASAP
Umowa: 5 miesięcy

Zadania:
– sortowanie i mycie pomidorów, papryki przeznaczonej do produkcji przecieru
– obsługa urządzeń do mielenia, rozdrabniania warzyw (po przyuczeniu)
– nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcji, raportowanie błędów, zatrzymywanie taśmy w razie konieczności
– zadania związane z pakowaniem gotowych wyrobów do pudełek
– przygotowanie palet z produktem do magazynowania

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z żywnością
– mile widziana nawet podstawowa znajomość języka
– gotowość do pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak konfliktów z prawem
– osoby odpowiedzialne, rzetelne i pracowite
– dyspozycyjność od maja na minimum 5 miesięcy

Oferujemy:
– pracodawca organizuje zakwaterowanie w mieszkaniach (koszt 90 GBP tygodniowo w pokoju 2 lub 3 osobowym, 110 GBP za pokój pojedynczy)
– pomoc związaną z formalnościami oraz uzyskaniem wszelkich przysługujących świadczeń socjalnych
– terminowe wypłaty w systemie tygodniowym
– zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “produkcja Portsmouth 05/16”

email: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 961570c3d30e395e

9 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Anglii na produkcji sosu pomidorowego od zaraz Portsmouth UK”

  1. pakowanie kosmetykow na 13 kwietnia 2016 @ 13:52

    Witam jestem iwona jestem zainteresowana panstwa praca jestem bardzo pracowita sumienna szybka punktualna prosze o kontakt pod numer 07459233196

  2. Produkcja portsmouth 05/16' na 14 kwietnia 2016 @ 11:10

    Witam mam na imie Marcin. Mam 22 lata. Jestem zainteresowany państwa ofertą, mieszkam w Portsmouth. Jestem gotów podjecia pracy od zaraz. Pracowałem w Holandii na sortowni warzyw, pakowaniu, magazynowaniu… Jestem rzetelny i odpowiedzialny. Bardzo zależy mi na tej pracy.

    Pozdrawiam Marcin.

  3. Produkcja Portsmouth 05/16 na 17 kwietnia 2016 @ 17:51

    Witam byłem juz w Anglii i pracowałem przy taśmie w Bostonie przy kwiatach jestem zainteresowany ta oferta proszę o jak najszybszy kontakt.

  4. Zainteresowany, oprócz braku doświadczenia spełniam pozostałe warunki. Tel. 516540661 grabos123@o2.pl

  5. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail: kasia@100@wp.pl

  6. podaje jeszcze raz e-maila: kasia_100@wp.pl

  7. produkcja Portsmouth 05/16 na 19 kwietnia 2016 @ 14:39

    Witam serdecznie obecnie mieszkam w Walli i szukam oracy w Anglii .Pracowalem w fabryce Dawon Group na lini produkcyjnej ,jak i na despaczu, jestem osobą dyspozycyjna i szybko ucząca sie nowych zadań, jestem pracowity ,,moj nr 07778333139

  8. "Sklep Liverpool" 02/16 na 19 kwietnia 2016 @ 23:48

    Jestem zainteresowana waszą ofertą!!!!
    Spełniam wszystkie postawione warunki
    w waszej ofercie .tel.509-543-167

  9. Dawid i Marta na 27 kwietnia 2016 @ 19:59

    Witam jesteśmy zainteresowani ową ofertą spełniamy powyższe wymagania oprócz doświadczenia jesteśmy osobami zaradnymi nie konfliktowymi umiejącymi sprostać każdym powierzonym zadania,proszę o kontakt .dawid-dida@wp.pl