£9,80 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji czekolady od zaraz w Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2020 02:15

Fabryka słodyczy z Leeds UK poszukuje chętnych do pracy w Anglii. Oferta od zaraz i bez znajomości języka przy produkcji czekolady. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leeds

Zarobki: od 9,80 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: ASAP

Zadania:
Zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Pracownik może zostać skierowany do pracy przy taśmie, przy przygotowaniu nadzienia do czekolad / czekoladek smakowych lub do działu pakowania.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka (nawet podstawowa)
  • atutem będzie doświadczenie nabyte przy produkcji spożywczej
  • bezkonfliktowość, otwartość
  • brak nałogów (na terenie zakładu panuje całkowity zakaz palenia)
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość do szybkiego podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością podpisania stałej umowy po tym okresie
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie dla najlepszych pracowników
  • odpłatne zakwaterowanie oddalone o ok 3 km od miejsca zatrudnienia
  • brak opłat wstępnych przy rekrutacji
  • oprócz pensji deputat w postaci produktów firmy (maksymalnie 2 kg miesięcznie)
  • pomoc w kwestiach formalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres: cleversolutions@officials.co.uk

z dopiskiem “produkcja czekolady Leeds 11/2020”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 6385f98b144d0df9