£10,00 na godz.

Dam fizyczną pracę w Anglii pomocnik przy przeprowadzkach od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 21 października 2020 00:39

Możliwość rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Anglii jako pomocnik. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych w Londynie z podstawowym językiem angielskim przy przeprowadzkach.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz. + bonusy i napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie przeprowadzkowej jako pomocnik, gdzie zadaniem będzie, np. przewożenie mebli i innych rzeczy.

Wymagania:

  • baza znajduje się w okolicy Enfield EN1 Progress Way, więc mile widziane osoby, które mieszkają w okolicy;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (w mowie);
  • odznaczanie się kulturą osobistą;
  • pozytywne nastawienie do pracy, klientów oraz współpracowników;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie przeprowadzkowej proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV (+zdjęcie, wiek i miejsce zamieszkania) na adres e-mail: martin.m@removalexperts.co.uk

Źródło: praca-za-granica.pl

ID ogłoszenia: 715f8f04b41f5b3