£na akord nie mniej niż 5,73 GBP/h

Dam sezonową pracę w Anglii zbiory warzyw na farmie bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 19:50

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników fizycznych przy zbiorach warzyw na farmie. Oferta z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: na akord nie mniej niż 5,73 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym zbiorze warzyw (sałata, cebula). Osoba zatrudniona będzie też segregować zbiór oraz pakować warzywa do specjalnych opakowań.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach będzie mile widziane
– podstawy języka angielskiego
– wytrzymałość fizyczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Anglii od 2 do 5 miesięcy
– od pracowników wymagamy zaangażowania oraz wykonywania zlecanych zadań
– samodzielność, zdyscyplinowanie
– wyrobienie norm dziennych
– konieczność złożenia depozytu w wysokości 100 GBP (oddawane jest wraz z ostatnią wypłatą)

Oferujemy:
– pracę sezonową nawet na 5 miesięcy
– wynagrodzenie akordowe może wynieść nawet do 280 GBP tygodniowo
– w tygodniu zapewniamy od 40 do 70 przepracowanych godzin (ilość jest zależna od pogody)
– możliwość wykupienia ciepłych obiadów za 2 GBP
– udostępniamy również kuchnie
– praca przy nadgodzinach płatna 8,59 GBP za godzinę
– miejsce do zamieszkania w cenie 30.10 GBP za każde 7 dni

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=172

ID ogłoszenia: 277558d5aa6afd50

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii zbiory warzyw na farmie bez doświadczenia”

  1. Witamy
    Jesteśmy zainteresowani pracą na okres 2 miesięcy. (2 osoby)

  2. Jestem bardzo zainteresowany ta praca. Gotowy jestem zaczac od jutra. Mam doswiadczenie przy zbiorze i jestem wytrzymaly psychicznie jak i fizycznie. Nie boje sie pracy. Prosze o kontakt

  3. Witam!

    Nazywam się Wiktor Sałabun i zainteresowała mnie Pańska oferta pracy w Angli. Rozumiem, iż składanie aplikacji odbywa się za pośrednictwem strony IMPERIAL, lecz ten proces nie działa na moim komputerze, bądź Internecie. Mówię w języku angielskim komunikatywnie. Zgłaszam chęć oraz gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Jestem pełnoletnim uczniem liceum, kontakt: 690 432 654, wiktor.salabun@o2.pl.

    Z poważaniem,
    Wiktor

  4. Witam

    Jestesmy zainteresowani praca na okres 2 miesiecy (2 osoby). Posiadamy znajomosc jezyka w stopniu podstawowym. Prosze o jak najszybszy kontakt

  5. Polacy szanujcie się to jest ogłoszenie obrazujące Polaków, praca poniżej pensji minimalnej. Mieszkam i pracuję w UK