£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu towarów Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 19:50

Firma zagraniczna z Milton Keynes poszukuje pracowników do pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu towarów. Zatrudnienie dla Polaków bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadania jakie będzie wykonywać pracownik to pakowanie produktów znajdujących się na magazynie i przygotowywanie paczek do wysyłki.

Wymagania:
– zdolności matematyczne
– umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia pracy za granicą
– od kandydatów wymagamy średniej znajomości języka angielskiego
– doświadczenie przy pakowaniu będzie atutem

Oferujemy:
– możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzinowym bądź na pół etatu
– zapewniamy szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system działania firmy
– korzystne warunki finansowe
– wypłacanie wynagrodzenia w ustalonym terminie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające kryterium zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: bestfactor@live.com bądź kontaktu telefonicznego: 07774011206 w godz. 13.00-19.00

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241fb3

ID ogłoszenia: 71558d8719baa77