£od 260 do 450 GBP tygodniowo

Fizyczna praca Anglia od zaraz mycie i sprzątanie samochodów Leeds UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2016 22:28

Fizyczna praca w Anglii od zaraz. Firma przygotowująca samochody do sprzedaży w Leeds poszukuje pracowników do sprzątania i czyszczenia aut. Zakwaterowanie jest zapewnione dla osób, które przyjeżdżają spoza UK.

Stanowisko: pracownik sprzątający samochody.

Lokalizacja: Leeds. Praca możliwa również w Dewsbury, Wakefield, Hull i Immingham.

Zarobki: od 260 do 450 GBP tygodniowo z zależności od obowiązków.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne sprzątanie samochodów od środka;
  • odkurzanie elementów plastikowych, tapicerki, dywaników itp;
  • mycie samochodów z zewnątrz;
  • auto detailing.

Czas pracy: pon-pt. 8.00-17.30; sobota 8.30-12.30.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia stałej pracy;
  • prawo jazdy kat.B;
  • dokładność i pracowitość;
  • komunikatywny język angielski;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • dobry stan zdrowia;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • legalną umowę;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie dla osób spoza Polski;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • osoby przylatujące z Polski odbieramy z lotniska;
  • przyjazną i optymistyczną atmosferę pracy.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail:

tcz77@icloud.com

Źródło: www.assuredgroup.org

ID ogłoszenia: 7195742f8481c3d8

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Anglia od zaraz mycie i sprzątanie samochodów Leeds UK”

  1. jestem zainteresowany praca pracowalem we Wloszech przy myciu i sprzataniu mini cuperow i hond przywozonych transportem kolojom pozdrawiam Sebastian

Zostaw odpowiedź do sebastian