£9,45/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii sprzątanie galerii handlowej bez języka Londyn 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2020
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 marca 2020 03:05

Dla sprzątaczek-sprzątaczy praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej w Londynie. Oferta bez znajomości języka również jest dostępna, ale osoby znające j. angielski będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności.

Stanowisko: pracownik sprzątający (k/m)

Miejsce: Londyn

Zarobki: 9,45 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 6

Start: ASAP

Zadania:

  • sprzątanie powierzchni galerii handlowej z Londynu
  • mycie podłóg manualnie lub z pomocą jeżdżącej myjki z napędem elektrycznym
  • sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych
  • opróżnianie koszy, wykładanie worków
  • mycie wind, przecieranie poręczy, powierzchni szklanych etc.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie przy sprzątaniu przemysłowym (duże powierzchnie)

– zapał do pracy

– gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (7:00 – 15:00 i 14:00 – 22:00)

– preferowane osoby znające j. angielski, ale nie jest to konieczny wymóg

– zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

– zatrudnienie do końca roku 2020 lub dłużej

– konkurencyjne wynagrodzenie

– pomoc przy wszystkich formalnościach oraz w kwestii wynajęcia mieszkania

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na adres:

smart.work@solution4u.com

z dopiskiem CH Londyn 03/2020.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

„Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 9905e5f1753da6c2