£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii dla kobiet-opiekunka osób starszych Leeds 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 22 maja 2014 17:15

Aktualnie szukamy opiekunek osób starszych do pracy w Anglii. Oferta z Leeds dla kobiet z doświadczeniem i znajomością języka. Zatrudnienie na pełny etat.

Stanowisko: Opiekunka osoby starszej
Lokalizacja: Anglia, Leeds
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zajmowanie się osobą starszą w tym:
– pranie, prasowanie
– gotowanie posiłków w tym karmienie
– pomoc przy czynnościach fizjologicznych
– w razie konieczności pomoc przy poruszaniu
– monitorowanie stanu zdrowia (sprawdzanie ciśnienia, temperatury, wagi)
– przygotowywanie posłania

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego
– profesjonalista w swoim fachu
– doświadczona pielęgniarka bądź opiekunka osób starszych
– dobre zdrowie
– siła fizyczna

Oferujemy:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– strój do pracy
– ubezpieczenie oraz zaświadczenie o niekaralności
– dla chętnych przygotowujemy szkolenia z zakwaterowaniem i wyżywieniem
– możliwość wyboru czasu zatrudnienia
– stałą współpracę dla zainteresowanych
– wrobienie nadgodzin

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez maila: info@bluerockcare.co.uk w treści proszę napisać zakres doświadczenia, ile lat zostało przepracowane w zawodzie, poziom języka angielskiego, oraz możliwy termin rozpoczęcia pracy.

Źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/medycyna_1/praca-dla-opiekunow-osob-starszych-w-anglii_i2603

ID ogłoszenia: 204537e0fcc6c181