£300/tydzień

Oferta pracy w Anglii kierowca kat.B – vana rozwożenie gazet od zaraz Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 października 2016 14:16

Poszukujemy od zaraz pracownika na stanowisko kierowcy kat.B przy rozwożeniu gazet na zmianie nocnej w mieście Bristol. Ogłoszenie pracy w Anglii dla kierowcy Vana z możliwością podjęcia stałej współpracy.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Bristol
Wynagrodzenie: płatne jest w tygodniówkach 300 GBP

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmuje się rozwożeniem gazet i pakietów reklamowych w godzinach nocnych
  • osoba zatrudniona ma przydzielone 13 lokalizacji
  • niezbędne jest samodzielne zapakowanie gazet na samochód i rozładunek w miejscach docelowych

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy na noce
  • dobra kondycja fizyczna – możliwość przenoszenia gazet

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • samochód służbowy zapewniony jest na miejscu
  • pracodawca zapewnia paliwo
  • praca na zmianie nocnej – od poniedziałku do piątku 2:30 do 6:30, soboty od 00.00 do 6, niedziele od 2 do 6
  • pensje wypłacane raz na tydzień w wysokości 300 GBP

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres: marpis1980@wp.pl
Możliwość kontaktowania się z pracodawcą telefonicznie, pod numerem: 0044 7414912421
źródło: londynek.net

ID ogłoszenia: 6675800bf66db2ad

3 komentarze na “Oferta pracy w Anglii kierowca kat.B – vana rozwożenie gazet od zaraz Bristol”

  1. witam czy ogłoszenie jest dalej aktualne był bym zainteresowany pracą proszę o kontakt.na e-mai.

  2. czy oferta jest aktualna
    prosze o kontakt jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz posiadam prawojazdy kat b pracowal w firmie sprdycyjnej

  3. Kierowca Vana Bristol na 19 grudnia 2016 @ 05:34

    Jestem zainteresowany ofertą pracy jako kierowca Vana. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego. Proszę o kontakt. Pozdrawiam .

Zostaw odpowiedź do piotr