£6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na magazynie pakowanie, zbieranie zamówień Corby

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 3 października 2014 00:28

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Anglii na stanowisku pakowacz. Oferta pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów. Zatrudnienie dla osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Corby

Zarobki: 6,31 GBP za godzinę (za zmianę dzienną) do 7,20 GBP (w przypadku zmiany nocnej)

Obowiązki:

  • Prace na magazynie polegające na zbieraniu towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie i przygotowanie do wysyłki oraz rozładunek i załadunek.

Oczekiwania:

  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Szybkie tempo pracy
  • wyrabianie się w z pakowaniem zgodnie z normami godzinowymi – pakowaniem odpowiedniej liczy produktów w określonym czasie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • duża zręczność, zdolności manualne

Oferujemy:

  • Zakład pracuje przez 24 h na dobę, obowiązują 3 zmiany: 6 do 14, 14 do 22 oraz od 22 do 6
  • Pracownicy pracują w systemie rotującym czyli co tydzień inna zmiana
  • zarobki uzależniony od zmiany

Aplikacja:
Chętni, spełniający powyższe kryteria proszeni są o przesłanie CV na adres: podmarek@templinerecruitment.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22nbff/

ID ogłoszenia: 609542da38dd36ca

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na magazynie pakowanie, zbieranie zamówień Corby”

  1. Witam!
    Jestem poważnie zainteresowany tą praca, mam duże doświadczenie na taśmie prod.
    Posiadam certyfikat na wózki widłowe.
    Mam nr NIN oraz referencje od ostatniego pracodawcy w UK.
    Proszę o kontakt.
    maciek273@onet.pl
    tel: 48-518-641-381
    Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do maciek_C2