£do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Anglii 2019 od zaraz przy przesadzaniu drzewek Romsey UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Romsey
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 maja 2019 22:23

Do podjęcia atrakcyjna, sezonowa praca w Anglii przy przesadzaniu drzewek. Zatrudnienie w szkółce ogrodniczej z Romsey UK od zaraz dla Polaków. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Romsey.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szkółce ogrodniczej przy przesadzaniu drzewek dla mężczyzn.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • buty safety;
  • ubrania robocze przeciwdeszczowe;
  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość;
  • dodatkowym atutem będzie własny transport.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta sezonowej pracy przy przesadzaniu drzewek, proszone są o kontakt z biurem pod adresem:

155-156 High Street SO14 2BT albo pod numerem telefonu: 02380 226644.

Źródło: https://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przesadzanie-drzewek_i94756

ID ogłoszenia: 3825cda78de75d77