£8,71 brutto/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla kierowcy Vana kat.B Londyn UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn, Hounslow
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2016 19:04

Magazyn kurierski z Londynu (Hounslow) poszukuje od zaraz kierowcy – kuriera z prawem jazdy kat.B. Oferta pracy w Anglii, dla mężczyzn mieszkających we wspomnianej okolicy.

Stanowisko: kierowca z prawem jazdy kat.B.

Lokalizacja: Anglia, Londyn, Hounslow.

Zarobki: 8,71 funtów za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • rozwożenie towarów Vanem pod wskazane adresy;
  • praca w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku;
  • ewentualne nadgodziny płatne x 1,5.

Oczekujemy:

  • możliwości podjęcia pracy od zaraz
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • zamieszkania w Londynie;
  • brytyjskiego prawa jazdy;
  • referencji od pracodawców z poprzednich pięciu lat (mogą być z Polski);
  • samodzielności;
  • dobrej organizacji pracy własnej;
  • braku chorób, sprawności;
  • znajomości topografii Londynu i okolic;
  • odpowiedzialności i uczciwości.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenia oraz składki;
  • regularne wypłaty na konto;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • miłą atmosferę.

Aplikacje:

Prosimy wysłać SMS-a pod numer: 07714247283.
Należy napisać imię, kod pocztowy, Kierowca (Adam,tw32aa,Kierowca) – oddzwonimy lub odpiszemy. Prosimy nie dzwonić.

Źródło: http://londynek.net/jobs/en/ad?ad_id=1005733

ID ogłoszenia: 59156d5b237b22c8