£7,52/h

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz sprzątanie biur, domów Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Epsom
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2017 01:52

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Zatrudnienie w południowym Londynie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacje: Epsom, Londyn, UK
Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 7,52 GBP
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie przydzielony do pracy przy sprzątaniu mieszkań, domówi i biur na terenie południowego Londynu
  • w zależności od zleceń zadania wykonywane będą zespołowo , po 2-3 osoby

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • skrupulatność, dokładność
  • umiejętność pracy w grupie i bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • zwrot pieniędzy za przelot do Wielkiej Brytanii
  • zatrudnienie na pełen etat
  • przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • na miejsc zorganizowane jest zamieszkanie, koszt tygodniowy to 70 GBP

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające kryteria zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, na adres:

  • sebastian@cestaffing.co.uk

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownica-sprzatajaca-pilna-oferta-3672125.html

ID ogłoszenia: 77658cc6f8f8f652

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz sprzątanie biur, domów Londyn”

  1. Ewa, Bartek na 27 marca 2017 @ 22:13

    Witam,

    razem z chłopakiem szukamy pracy na wakacje. Spełniamy wszystkie wymagania oferty oraz mamy doświadczenie w pracy za granicą.