£6,31/h

Praca Anglia dla pakowacza na magazynie z kosmetykami Wellingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wellingborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 7 maja 2014 03:30

Firma kosmetyczna z Wellingborough poszukuje pakowaczy bez doświadczenia. Oferta pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu produktów. Zatrudnienie na okres tymczasowy.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Anglia, Wellingborough
Wynagrodzenie: 6,31/h

Zadania:
Praca odbywać się będzie w magazynie. Zatrudniony będzie pakować kosmetyki oraz przyklejać kody i naklejki.

Wymagania:
– przyjazd własnym samochodem
– doświadczenie na podanym stanowisku mile widziane
– osoba energiczna
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– dobre zdrowie
– nie spożywanie alkoholu i innych używek

Oferujemy:
– pracę na dwie zmiany
– możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
– pracę w prężnie działającej firmie
– szybkie przeszkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/wellingborough-nn8/praca-w-magazynie-wellingborough-saywell,ad-212330.html

ID ogłoszenia: 29053694a0a2d0ff