£do ustalenia

Praca Anglia w restauracji przy sprzątaniu bez języka Dorchester od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Dorchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 12 lipca 2015 19:44

Restauracja z Dorchester szuka od zaraz pracowników sprzątających bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków przy sprzątaniu kuchni i lokalu. Możliwość wyboru zmiany nocnej bądź porannej.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Dorchester
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania polegają na sprzątaniu restauracji (kuchnia, lokal, toalety). Pracownik wykonuje zadania nocą bądź we wczesnych godzinach porannych.

Wymagania:
– chęć i możliwość podjęcia pracy od zaraz
– bez problemów ze zdrowiem
– dobre zorganizowanie
– stanowisko dla osób odpowiedzialnych
– gotowość do wstawania o świcie bądź pracy po nocach
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie mile widziane

Oferujemy:
– start już od zaraz
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– dobre warunki finansowe
– zdobycie nowego doświadczenia
– oferujemy zmianę nocą i poranną (do wyboru jedna)

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie zgłoszenia na maila: jobs@fluidhygiene.com możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 0208 329 0551

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-244456/

ID ogłoszenia: 74655a2242e31602