£do ustalenia

Aktualna praca w Anglii dla kobiet sprzątanie domków bez języka Altrincham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Altrincham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 17 kwietnia
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 11:38

Dam fizyczną pracę w Anglii dla kobiet bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie z Altrincham przy sprzątaniu domków. Zatrudnienie od 17 kwietnia 2015 dla osób po 25 roku życia.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Anglia, Altrincham oraz Wilmslow
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sprzątaczka będzie wykonywać prace porządkowe takie jak: mycie okien, podłóg, zmywanie naczyń, odkurzanie, prasowanie itp. Do tych czynności zatrudniona będzie używać m.in. frotek, mopów, środków czyszczących.

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem
– dokładność, precyzja, punktualność
– możliwość podjęcia zatrudnienia od 17 kwietnia
– chęć wyjazdu do Anglii
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– dla kobiet po 25 roku życia
– dobre zdrowie
– umiejętność dokładnego sprzątania

Oferujemy:
– pracę od godziny 7 do 14 – 17
– samochód służbowy
– dużą ilość godzin
– niezbędne środki czyszczące i materiały
– przyjazną atmosferę
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie CV na maila: arturkirst@yahoo.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239c04/

ID ogłoszenia: 68954d1101645d8d