£do ustalenia

Dam pracę w Anglii dla Polaków na produkcji spożywczej cukiernia Feltham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 października 2015 01:10

Fabryka cukiernicza z Feltham poszukuje Polaków bez doświadczenia przy produkcji wypieków – ciast i drożdżówek. Legalna praca w Anglii przy taśmie z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Feltham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowywanie ciasta
– mieszanie składników
– pakowanie ciast i drożdżówek
– kontrolowanie jakości produktów
– dbanie o czystość na stanowisku

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego jest konieczna
– zatrudnienie dla osób z okolic Feltham
– zdolność do pracy w pełnym wymiarze godzin
– szybkość wykonywania zadań
– należy być dokładnym i przestrzegać wewnętrznych zasad firmy
– przyjazne nastawienie
– chęć zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy:
– wolne weekendy
– pracę od 7:00 do 16:00
– w tygodniu przepracowanie 40 godzin
– zdobycie nowych umiejętności
– szkolenia wprowadzające
– dobrze płatną pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania sms na numer 07714247283 w treści należy wpisać IMP oraz imię i miejsce zamieszkania np: Magda, feltham.

Źródło: http://www.angolia.co.uk/ads/show/adid/321536_Praca-na-produkcji-w-cukiernii

ID ogłoszenia: 93562ea0642fcf6