£15-17 GBP/h+mieszkanie

Anglia praca bez znajomości języka na budowie od zaraz remonty-wykończenia w Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: jak najdłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2023 00:15

Firma działająca w Birmingham poszukuje od zaraz osoby do pracy w Anglii na budowie. Oferta bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach mieszkań. Zakwaterowanie darmowe na miejscu przez cały okres umowy. Ogłoszenie adresowane do budowlańców z doświadczeniem.

Lokalizacja: Birmingham

Zarobki: 15-17 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 4

Start: od zaraz

Umowa: stała

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie remontów i prac wykończeniowych w obiektach zgodnie z ustalonymi planami i specyfikacjami.
  • Montaż oraz demontaż konstrukcji budowlanych.
  • Przygotowywanie i aplikowanie różnorodnych materiałów wykończeniowych, w tym farb, tynków, paneli, płyt GK, glazury i innych.
  • Montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych i hydraulicznych.
  • Dokonywanie pomiarów i ocena jakości wykonanych prac.

Co oferujemy:

  • Szybką dostępność do pracy w uznanej firmie budowlanej z siedzibą w Birmingham.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 15 do 17 GBP/h brutto, zależnie od poziomu doświadczenia i umiejętności.
  • Pełny pakiet socjalny, w tym ubezpieczenie zdrowotne.
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach przez cały okres umowy, zapewniając osobne pokoje z dostępem do Wi-Fi oraz prywatną łazienką.
  • Istnieje także opcja zamieszkania z partnerką.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnątrz firmy na stanowisko brygadzisty.
  • Przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku budowlańca.
  • Zdolność do czytania i interpretowania planów budowlanych.
  • Sprawność manualna i umiejętność obsługi narzędzi budowlanych.
  • Samodzielność w pracy i umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Duża precyzja i dokładność w wykonywanych zadaniach.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
  • Mile widziane posiadanie uprawnień zawodowych oraz wszelkich certyfikatów, takich jak SEP czy FGAZ (pomoc w nostryfikacji dostępna).

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Remonty Birmingham 11/2023″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 718654aa2755a1ad