£10,50-12,50 GBP/h

Anglia praca bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz w hurtowni Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2024 00:12

Dla order pickerów także bez znajomości języka oferta pracy w Anglii na magazynie hurtowni sprzętu AGD. Zatrudnienie dostępne od zaraz przy kompletowaniu zamówień na paletach i przygotowaniu ich do dalszej wysyłki. Możliwość zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Umowa przewidziana na stałe.

Stanowisko: magazynier – order picker

Miejsce pracy: Milton Keynes

Zarobki: 10,50 – 12,50 GBP/h brutto (zależnej od doświadczenia i znajomości języka)

Start: ASAP

Liczba miejsc: 3

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień (zarówno sprzętu AGD dużego, jak i małego) na palety dla sklepów, przy wykorzystaniu ręcznego wózka paletowego.
  • Rozładunek dostaw.
  • Przygotowywanie i pakowanie przesyłek dla klientów indywidualnych.
  • Układanie towaru wewnątrz magazynu.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka.
  • Posiadanie zaświadczenia o braku karalności.
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w kompletowaniu zamówień.
  • Dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna oraz zaangażowanie w pracę.
  • Pozytywne podejście i umiejętność rozwiązywania konfliktów.
  • Gotowość do szybkiego przyjazdu do Milton Keynes.

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na brytyjskich warunkach za pośrednictwem agencji.
  • Korzystne warunki finansowe uzależnione od posiadanych kwalifikacji.
  • Pomoc w uregulowaniu wszelkich formalności.
  • Zakwaterowanie w wyznaczonych apartamentach (opłata 60 funtów tygodniowo, potrącana z wynagrodzenia).
  • Szansa na dodatkowy dochód poprzez pracę w nadgodzinach lub nocnych zmianach.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „hurtownia AGD MK 2024”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 4226603319714218

1 odpowiedź na “Anglia praca bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz w hurtowni Milton Keynes”

  1. Norbert12344 na 3 kwietnia 2024 @ 12:21

    witam . Jestem zainteresowany mój nr.+44 7471 042394.