£400-500 GBP/tydz.

Anglia praca dla opiekunek dziecięcych Au pair i mother’s helper Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 17:06

Firma zagraniczna szuka od zaraz kobiet do pracy w Anglii przy opiece nad dziećmi. Zatrudnienie w Londynie dla opiekunki dziecięcej. Wyjazd odbywa się w charakterze Au pair i Mothers’s helper.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Anglia, Londyn, inne lokalizacje
Wynagrodzenie: 400-500 GBP/tydz.
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 18

Zadania:
– zajmowanie się dziećmi
– organizowanie czasu wolnego
– przygotowywanie posiłków
– szczegóły obowiązków zależą od rodziny i wieku dzieci

Wymagania:
– doświadczenie przy opiece nad dziećmi (może to być doświadczenie w opiece nad młodszym rodzeństwem)
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dobre zdrowie
– umiejętność dogadywania się z dziećmi
– należy uiścić opłatę agencji pośredniczącej w wysokości 500 zł (najpóźniej do 2 tygodniu po rozpoczęciu pracy)
– umiejętność wykonywania pierwszej pomocy
– opłata przejazdu do Anglii z kieszeni osoby zatrudnionej

Oferujemy:
– pracę dla 8 kobiet w charakterze mother’s helper oraz 10 kandydatek na Au pair
– wynagrodzenie Au pair wynosi 400 GBP za 7 dni a Mother’s helper 500 GBP
– ilość godzin w tygodniu od 30 do 40
– możliwość częściowego zwrotu za przejazd z Polski do Anglii
– sprawdzona rodzinę
– dobre warunki zatrudnienia
– pracę od zaraz

Aplikacja:
W celu zgłoszenia kandydatury należy maila na adres: ontaktaupairjobs@gmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2386bk/

ID ogłoszenia: 631553f4410a63a2

7 komentarzy na “Anglia praca dla opiekunek dziecięcych Au pair i mother’s helper Londyn”

  1. Aleksandra Stec na 7 maja 2015 @ 17:37

    Witam!
    Nazywam się Aleksandra Stec. Mam 19 lat. Lubie dzieci, praca z nimi sprawia mi przyjemność. Mam dwóch młodszych braci z którymi spędzam duzo czasu, chętnie zajmuje sie rownież kuzynostwem oraz dziećmi znajomych rodziców. Staram sie, aby dzieci zawsze dobrze się bawiły, aby nie nudziły się oraz rozwijały swoje zainteresowania. Sezonowo- zima, uczę dzieci jeździć na snowboardzie. Odznaczam sie duża cierpliwością. Jestem osobą ambitną i chętna do podejmowania rożnych nowych działań/ wyzwań.
    Posiadam prawo jazdy kategorii B od roku.
    Językiem angielskim posługuje sie w stopniu komunikatywnym.
    Z wielka przyjemnością podjęłabym prace u Państwa.
    Pozdrawiam!
    Aleksandra Stec

  2. Jestem zainteresowana ale nie mogę wysłać CV na podanego maila,czy jest możliwość podania innego adresu e-mail?

  3. Witam! Czy oferta jest nadal aktualna ? Jeśli tak to proszę o kontakt dajanaa13@gmail.com . Pozdrawiam!

  4. Dzień dobry,
    czy oferta jest nadal aktualna? Jeśli tak to proszę o kontakt na justyna.jancewicz@wp.pl
    Pozdrawiam!

  5. Witam!
    Czy oferta jest nadal aktualna? Jeśli tak to jestem zainteresowana i proszę o kontakt: gosiek.janiak@gmail.com

  6. Witam
    Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne, proszę się ze mną skontaktować. mój mail: sylwcia12162@o2.pl
    pozdrawiam

  7. Witam, czy oferta pracy jest aktualna? Jeśli tak to proszę o kontakt agrafka95@interia.pl