£6,50 GBP/h

Anglia praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 02:46

Atrakcyjne zatrudnienie w firmie z Manchester jako sprzątacz – sprzątaczka przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania mieszkań i biur

Miejsce pracy: Manchester

Wynagrodzenie: przez pierwsze 3 miesiące 6,50 GBP/h, później podwyżka do 7 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • Wykonywanie profesjonalnych usług sprzątania w powierzonych obiektach – mogą to być mieszkania, biura a także gabinety.
  • Zadania takie jak: wynoszenie śmieci, sprzątanie łazienek, mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzy, ścielenie łóżek, prasowanie, itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • duża dokładność, schludność oraz wysoka kultura osobista
  • uczciwość
  • pozytywne nastawienie, miła aparycja

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki pracy
  • brytyjska umowa o pracę
  • zatrudnienie na stałe
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, które kosztuje 80 funtów za tydzień
  • brak jakichkolwiek opłat na udział w rekrutacji

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe warunki i są zainteresowane zgłoszeniem prosimy przesłać swoje CV w formamie DOC. lub PDF.

  • adres: kamila374@gmail.com
  • gg: 51532375
  • Skype: info374

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-238cm0/

ID ogłoszenia: 83654b85d1f84adf

1 odpowiedź na “Anglia praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań Manchester”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA TA OETA CZEKAM NA KONTAKT 07438287561 MONIKA