£8,50 +napiwki

Anglia praca od zaraz w Londynie dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 02:06

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Anglii z podstawową znajomoscią języka od zaraz jako kierowca kat.B w Londynie jako dostawca pizzy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca

Miejsce pracy: Londyn (Kingston upon Thames)

Liczba wakatów: 2

Start: ASAP

Zarobki: 8,50 GBP/h + napiwki

Zadania:

  • Rozwożenie ciepłej pizzy oraz dań kuchni włoskiej do klientów składających zamówienia telefonicznie lub online.
  • Wydawanie zamówionego jedzenia, sosów, napojów, paragonu
  • Przyjęcie płatności i wydanie reszty klientowi jeśli płaci gotówką
  • W przypadku braku zamówień drobne wsparcie na kuchni

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe
  • nowe samochody służbowe (ford fiesta lub vauxhall corsa)
  • zakwaterowanie na początek umowy (koszt 60 GBP/tyg)
  • pracownikowi przysługuje jedna bezpłatna pizza w ciągu dnia lub inny posiłek do kwoty 12 GBP

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w jeździe samochodem w ruchu lewostronnym
  • konieczna podstawowa znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem:

“Dostawca pizzy Londyn kwiecień 2020”

emial: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 5995e8d1d2dacbea