£Od 12,00 GBP/h

Anglia praca przy sprzątaniu lotniska bez znajomości języka od zaraz w Birmingham jako sprzataczka-sprzątacz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2024 00:16
  • Wygasa: 8 dni, 22 godzin

Dla sprzątaczy-sprzątaczek na lotnisku w Birmingham od zaraz do podjęcia praca w Anglii przy sprzątaniu terminala. Zatrudnienie bez znajomości języka z opcją zakwaterowanie dla pracowników na miejscu (odpłatnie w kwocie 250 GBP miesięcznie za samodzielny pokój lub 150 za miejsce w pokoju 2-osobowym).

Liczba miejsc: 8

Start: ASAP

Zarobki: od 12,00 GBP/h brutto

Miejsce: Birmingham

Umowa: docelowo stała z miesięcznym okresem próbnym

Zadania i obowiązki pracownika:

  • Sprzątanie terminala lotniskowego w Birmingham zgodnie z ustalonym harmonogramem i standardami czystości.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości w wyznaczonych obszarach, w tym toalet, holów, poczekalni, oraz innych miejsc użyteczności publicznej.
  • Zbieranie i usuwanie odpadków oraz utrzymywanie porządku na terenie lotniska.
  • Wykonywanie innych zadań związanych ze sprzątaniem, które mogą być przydzielone przez przełożonych.

Wymagania względem pracownika:

  • Doświadczenie w pracy w zakresie sprzątania będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, zdolność do radzenia sobie ze stresem oraz szybką adaptację do zmieniających się warunków.
  • Sumienność, dokładność oraz chęć do wykonywania pracy na wysokim poziomie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta.
  • Możliwość legalnego pobytu i pracy w Wielkiej Brytanii.

Oferta pracodawcy:

  • Zarobki od 12,00 GBP/h brutto.
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Zakwaterowanie na miejscu dostępne dla pracowników, opcjonalnie: samodzielny pokój za opłatą 250 GBP miesięcznie lub miejsce w pokoju 2-osobowym za 150 GBP miesięcznie.
  • Docelowo umowa stała z miesięcznym okresem próbnym.
  • Praca na lotnisku w Birmingham, dynamicznym środowisku zapewniającym różnorodne doświadczenia zawodowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

pl.cleversolutions@hotmail.com

z dopiskiem “Sprzątanie lotniska Birmingham 05/2024”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@hotmail.com

ID ogłoszenia: 990663161cf69cf8