£220-250 GBP tygodniowo

Anglia praca w Neasden na produkcji serów dla kobiet od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Neasden
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:20

Producent serów z Neasden szuka od zaraz kobiet do pracy w Anglii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie skierowane jest do osób zamieszkałych w Wielkiej Brytanii.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Neasden
Wynagrodzenie: 220-250 GBP tygodniowo
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie zatrudniony na stanowisko produkcyjne przy serach. Do obowiązków będzie należało pakowanie serów oraz optyczna kontrola jakości wyrobów.

Wymagania:
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– zatrudniamy jedynie kobiety maksymalnie do 40 roku życia
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– znajomość podstaw języka angielskiego
– posiadanie numeru NIN
– przyjmujemy kandydatów zamieszkałych blisko miejsca pracy (NW10) bądź mogących dojeżdżać samochodem
– należyte wykonywanie swoich obowiązków
– możliwość dźwigania przedmiotów do 15 kg

Oferujemy:
– samodzielność w wykonywaniu zadań
– wolne niedziele
– codziennie star pracy od 8 do 15-17 godziny
– w soboty zmiana kończy się o 13:00
– wprowadzenie w system działania firmy
– przyjazne środowisko

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: ewa@milkys.co.uk możliwy również kontakt telefoniczny: 0208 459 6276 (Pn-Pt do godz.16.30). Po godzinie 16.30 rozmowa jedynie w języku angielskim.

Źródło: http://londynek.net/jobs/Poszukujemy+kobiety+do+produkcji+sera+Londyn+Pn.Zach.+NeasdenWembley+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=933875

ID ogłoszenia: 86855a6c01cd142e