£13,50/h +mieszkanie

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz pokojówka przy sprzątaniu hotelu w Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 maja 2024 00:16
  • Wygasa: 18 dni, 2 godzin

Hotel z Southampton poszukuje od zaraz pokojówek-pokojowych do pracy w Anglii przy sprzątaniu pokoi. Ogłoszenie bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pokojówka / pokojowy

Miejsce: Southampton

Zarobki: około 13,50 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Umowa: na czas nieokreślony

Opis obowiązków (Zadania):

  • Sprzątanie pokoi hotelowych zgodnie z określonym standardem czystości i porządku.
  • Pranie i wymiana pościeli oraz ręczników.
  • Sprzątanie łazienek, włączając w to mycie i dezynfekcję toalet, umywalek, kabin prysznicowych i wanien.
  • Utrzymywanie porządku w przestrzeniach ogólnodostępnych hotelu, takich jak korytarze czy recepcja.
  • Dbanie o odpowiednie zaopatrzenie w środki czystości i artykuły higieniczne w pokojach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzątaniu pokoi hotelowych będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest konieczne.
  • Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku hotelowym.
  • Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole.
  • Nie wymagana znajomość języka angielskiego.

Oferta (Oferujemy):

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości około 13,50 GBP/h brutto.
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu dla pracowników spoza Southampton.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz hojne napiwki.
  • Praca w międzynarodowym zespole, w którym znajduje się wielu polskich i litewskich kolegów.
  • Kompleksowy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Pokojówki Southampton 2024″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 15663aa2d78c4d6