£11,50-14,50 GBP/h

Dla par oferta pracy w Anglii przy pakowaniu zabawek bez języka od zaraz w Londynie 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2024 00:18
  • Wygasa: 9 dni, 2 godzin

Z darmowym zakwaterowaniem w Londynie propozycja pracy w Anglii od zaraz dla par przy pakowaniu zabawek. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Londyn, UK

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 11,50-14,50 GBP/h

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie zabawek zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi i ilościowymi.
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki, w tym pakowanie, etykietowanie i segregowanie.
  • Praca zgodnie z instrukcjami i wytycznymi przełożonych.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Brak doświadczenia zawodowego jest akceptowalny – chęć do nauki.
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
  • Możliwość pracy na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Nie wymagana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Zarobki w przedziale od 11,50 do 14,50 GBP na godzinę.
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy.
  • Darmowe zakwaterowanie dla par w Londynie.
  • Praca na stanowisku pakowacza w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Dodatkowo, oferujemy:

Gwarantowany minimalny kurs wymiany funta na złotówki – 5,10 PLN za 1 GBP.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com

z dopiskiem “pakowanie zabawek Londyn maj 2024”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 873663159269abff