£od 9,60 GBP/h +mieszkanie

Bez języka dla par dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu słodyczy promocyjnych w Liverpool UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2023 00:18

Od zaraz dla par pakowaczy w firmie z Liverpoolu do podjęcia praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy promocyjnych. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego również jest możliwe, a zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na cały okres pracy.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Wynagrodzenie: 9,60 brutto

Liczba wakatów: 2 osoby lub para

Termin: od zaraz do 28.12.2023

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie kompozycji słodyczy w zestawach promocyjnych, dostosowanych do różnych okazji, takich jak Boże Narodzenie czy Nowy Rok, z pełnym zachowaniem określonych wytycznych.
  • Naklejanie etykiet na produkty i profesjonalne przygotowywanie zestawów do przesyłki.
  • Prowadzenie rygorystycznej kontroli jakości opakowanych wyrobów.
  • Realizacja zadań zgodnie z ustalonymi normami i procedurami, aby zagwarantować doskonałą jakość i spójność produktów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym charakterze, jednak nie jest to wymaganie obowiązkowe.
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi pracownikami oraz gotowość do dostosowywania się do ustalonego harmonogramu produkcji.
  • Sprawność manualna i zdolność do wykonywania czynności o charakterze powtarzalnym.
  • Dbałość o szczegóły i precyzja w procesie pakowania produktów.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków i rygorystyczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferujemy:

  • Pracę tymczasową, dostępną natychmiast i trwającą do okresu Świąt Bożego Narodzenia.
  • Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 9,60 GBP brutto.
  • Bezpłatne zakwaterowanie, dostępne od pierwszego dnia pracy, z możliwością korzystania z niego również przez pary.
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu, które pomogą Ci odnaleźć się w nowym środowisku.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem “słodycze Liverpool 11/2023”.

Pary prosimy o przysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
emai: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 22365412b61a563e