£od 12,00/h brutto

Bez języka fizyczna praca Anglia dla par od zaraz w sklepie przy wykładaniu towaru, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2024 00:14
  • Wygasa: 9 dni, 8 godzin

W sklepie z Londynu od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Anglii dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie organizuje pracodawca na miejscu za opłatą (koszt potrącany z wypłaty).

Obecnie oferta kierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: od 12,00 GBP/h brutto (bez języka), 13,25 GBP/h brutto/h (osoby ze znajomością języka) + premie

Liczba miejsc: 6

Start: od zaraz

Umowa: 5-6 miesięcy przez agencję, później możliwa stała umowa bezpośrednio u pracodawcy

Zadania:

  • Przygotowywanie towarów do wyłożenia na półki zgodnie z instrukcjami i planami sklepu.
  • Organizowanie asortymentu w sposób atrakcyjny dla klientów, dbając o czytelność etykiet i oznaczeń cenowych.
  • Utrzymywanie czystości i porządku na półkach oraz w obszarach ekspozycji.
  • Współpraca z innymi pracownikami sklepu w celu efektywnego uzupełniania braków towarowych na regałach.
  • Prowadzenie kontroli dat przydatności produktów oraz usuwanie przeterminowanych artykułów.

Wymagania:

Poszukiwani kandydaci muszą wykazać się wysoką sprawnością fizyczną, która obejmuje szybkość, siłę oraz wytrzymałość, co jest niezbędne do wykonywania różnorodnych zadań związanych z pracą w sklepie. Kandydaci powinni być gotowi do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, aby zapewnić ciągłość operacyjną sklepu. Dodatkowo, oczekuje się, że będą gotowi pracować w nocnych zmianach, co jest powszechne w sektorze handlowym. Umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz zdolność do skutecznego rozwiązywania ewentualnych konfliktów są kluczowe dla efektywnej pracy w środowisku sklepowym. Ponadto, kandydaci muszą posiadać aktualne zaświadczenie o braku karalności, które będzie możliwe do weryfikacji. Preferowane jest także doświadczenie zawodowe lub posiadanie odpowiednich kwalifikacji w danej dziedzinie, wraz z umiejętnością komunikacji w języku angielskim. Te cechy są istotne dla skutecznego wykonywania obowiązków w miejscu pracy.

Co oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia poprzez naszą agencję na okres 5-6 miesięcy, z opcją bezpośredniego przejścia na stałe zatrudnienie u pracodawcy.
  • Bezpłatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla naszych pracowników.
  • Komfortowe zakwaterowanie, w tym opcję osobnych pokoi dla par, zapewniając pełną wygodę i prywatność.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, takich jak otwarcie konta bankowego czy uzyskanie numeru NIN, abyś mógł skupić się na swojej pracy.
  • Brak jakichkolwiek opłat rekrutacyjnych, co oznacza, że możesz dołączyć do naszej społeczności bez dodatkowych kosztów.
  • Gwarancję legalnego zatrudnienia, niezależnie od zmian związanych z Brexitem, dając Ci pewność i stabilność zawodową.
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia w funtach brytyjskich, które są dokonywane bezpośrednio na Twoje konto walutowe, zapewniając Ci szybki i wygodny dostęp do zarobionych pieniędzy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem:

“Sklep Londyn 05/05/24”

email: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania. Dziękujemy za zrozumienie.

ID ogłoszenia: 43663155ca9a141