£do uzgodnienia

Bez znajomości języka fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu odpadów od zaraz 2020 Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 31 grudnia 2019 00:24

Potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie 2020 w Southampton bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Pracodawca zapewnia transport do/z miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik fizyczny do sortowania odpadów.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako operator recyklingu;
  • zadaniem pracownika będzie wrzucanie materiałów odpadowych, które zostały już wcześniej przygotowane, do kontenerów sortowniczych.

Wymagania:

  • wytrzymałość na warunki pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stałe i legalne zatrudnienie;
  • pracę w systemie dwuzmianowym: 6.00 – 14.30 oraz 14.30 – 23.00;
  • dojazd do/z pracy, co zajmuje 40 minut;
  • pracę w zautomatyzowanej hali;
  • dostęp do kantyny pracowniczej oraz kawy i herbaty;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę w ciepłych i wentylowanych pomieszczeniach produkcyjnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można składać poprzez biuro: ADS 107 East Street, Southampton, SO14 3HH lub można zadzwonić pod numer telefonu: 02380630077

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/operator-produkcji-sorter_i100905

ID ogłoszenia: 645e0a0a8a6960e