£12,50 za godzinę brutto

Dam fizyczną pracę w Anglii usuwanie eternitu na budowie od zaraz Watford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Watford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 23:25

Zatrudnimy osoby do fizycznej pracy w Anglii przy utylizacji azbestu oraz usuwaniu eternitu. Zatrudnienie w Watford od zaraz, dla Polaków w budownictwie. Poszukujemy kandydatów energicznych i silnych.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Stawka godzinowa: 12,50 funtów za godzinę.

Miejsce: Watford, UK.

Początek: od zaraz.

Opis stanowiska:
pracownicy na tym stanowisku będą zajmowali się utylizacją azbestu oraz usuwaniem eternitu z dachów na terenie budowy. Możliwe również inne zadania zlecane przez kierownika.

Oczekiwania:

  • miejsce zamieszkania w okolicach Watford;
  • angielskie prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywna umiejętność języka angielskiego;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność i dokładność;
  • uczciwość.

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • umowę o pracę;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zgłoszenia i pytania o stanowisko prosimy wysyłać pod adres mailowy:
office@bluea.co.uk

Można też dzwonić pod numer: 01923 517010.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-251672/

ID ogłoszenia: 71456faa874dfc66